Vyčerpání, únavový syndrom, vyhoření, deprese, úzkost, stres, nadváha.

Označení „Lurdy pro duši“, které jsme od našich klientů mnohokrát slyšeli, má nepochybně své oprávnění. Opakovaně jsme svědky neobyčejně rychlého zotavení i po velmi těžkých prožitcích či hlubokém vyčerpání. Vynikající změny jsou zcela jistě podporovány mimořádnou koncentrací pozitivní životní energie.

Lázně Jablonec – špičkové programy pro prevenci a překonání stresu. Rychlá pomoc při chronické únavě a vyčerpání, depresi,  syndromu vyhoření. Jsme soukromé zařízení s osobní péčí. Individuální programy  vede psycholog. Využíváme mimořádně účinné metody, tradiční i málo obvyklé. Mezi unikátní patří kryoterapie, audiovizuální a spinální stimulace nervového systému.
K dobrým výsledkům přispívá pohodové prostředí a přátelský individuální přístup. Přijímáme zpravidla
2 – 4 osoby v jednom termínu.

Základní program je za 9.950,- Kč, zahrnuje  6 nocí se snídaní a 10 hodin procedur.
Pobyt Stres Standard, 6 nocí, snídaně + 20 hodin péče, sezónní zvýhodnění, za 16.150,- Kč.
Další příklady programů jsou na stránce CENÍK
Délka pobytu a intenzita péče  se obvykle upravuje podle potřeb hosta.

Lázně Jablonec. Klinické zaměření specializované na stres, deprese, únavu a vyčerpání. Programy připravuje psycholog s týmem terapeutů. Využíváme kombinace velmi účinných metod psychologie i specifickou atmosféru místa. Pro léčení stresu, psychických potíží či psychosomatických problémů využíváme diskrétní prostředí s limitovanou kapacitou, která zaručuje individuální péči.

Komplexní přístup má pomáhá obnovit psychickou i  fyzickou kondici,  dosáhnout úpravy emocí . Odblokujeme napětí, posilujeme celkovou odolnost nervového systému. Využíváme klasické metody psychologie, včetně autohypnózy. Pro komplexní aktivaci je k dispozici audiovizuální
a magnetická stimulace nervového systému.

swimmer-1678307_960_720

Pomáháme zvládnout stres a deprese, ale i psychosomatické následky stresu. Např. poruchy spánku, bolesti hlavy a zad, trávicí potíže, kolísání krevního tlaku, pocity úzkosti, ztrátu sebedůvěry, nedostatek vitality a životní síly, nerozhodnost, zmatenost, podrážděnost.  Často řešeným problémem je  přibývání na váze nebo hubnutí.

adventure-1807524_960_720

Vedle tradičních procedur s úspěchem využíváme kryoterapii. Je to moderní terapeutická metoda
s vynikajícími účinky. Má schopnost velmi rychle stimulovat nervové buňky, překonat chronickou únavu, deprese, vyčerpání i úzkost. Aktivuje metabolické procesy.

Jsme unikátní, stejnou kombinaci psychologické péče a jedinečných metod nenajdete v žádném jiném zařízení.

Kryoterapie je metoda, při níž je organismus krátkodobě vystaven extrémně nízkým teplotám.
Lázně Jablonec – Kryoterapie

Graf ukazuje zlepšení psychického stavu po prvním týdnu:

  • aktivita autonomního nervového systému ve všech ukazatelích dosáhla normy
  • mentální i fyzický stres je po terapii v nízkém pásmu
  • stresová odolnost (Stress Resistaince) stoupla z nízké úrovně k hranici vysoké odolnosti
  • skóre celkového stresu pokleslo o 18 bodů

Lázně Jablonec. Klinické zaměření specializované na stres, deprese, únavu a vyčerpání. Programy připravuje psycholog s týmem terapeutů. Využíváme kombinace velmi účinných metod psychologie i specifickou atmosféru místa.

Lázně Jablonec, zahrada v létě