Wellness & Relax

Wellness víkend, lázně pro dva

Pohodové soukromé lázně na místě s neobyčejnou koncentrací pozitivní energie. Báječné relaxační pobyty s nejlepšími z tradičních i nejmodernějších procedur. Prostředí je komorní a neformální, personál vlídný, přístup individuální. Kapacita limitovaná, obvykle pro 10 hostů.

Ubytování i lázně jsou v jednom objektu. Standardní pokoje, WC/sprcha, WiFi přístup k internetu.

Dostupnost lázní veřejnou dopravou – od železniční stanice Jablonec-zastávka 2 minuty chůze, autobusové nádraží 10 minut. Od autobusu doprava naším vozem zdarma.

Rozsah péče podle vašeho přání a zdravotního stavu, procedury v připravených balíčcích, nebo v individuálně navržených programech.

Lázně Jablonec. Klinické zaměření specializované na stres, deprese, únavu a vyčerpání. Programy připravuje psycholog s týmem terapeutů. Využíváme kombinace velmi účinných metod psychologie i specifickou atmosféru místa.

Wellness balíčky a lázeňské pobyty

WELLNESS VÍKEND

Pobyty vč. ubytování, snídaně a 2 procedur dle výběru z nabídky: sauna , hydromasážní bazén, Lymfoven , masáž 30 min., bylinné, solné či rašelinové koupele, rašelinový obklad, suchá uhličitá koupel, relaxační přístroj, magnetoterapie, masáž zvukovou vlnou Bodywave, oxygenoterapie., vyhřívané bandáže, solárium, kryokabina, VacuShape, Power Plate. Délka pobytu je libovolná. CENÍK


RELAX BONUS 

nejoblíbenější wellness víkend2 noci. Celková masáž, shiatsu , 2x termální hydromasážní bazén , 2x magnetická stimulace, 2x Lymfoven. Program celkem 7 hodin. CENÍK


BALNEO

lázeňské relaxační pobyty – koupele2 noci, 2x hydromasážní bazén, 2x magnetoterapie, 2x suchá uhličitá koupel (zábal s oxidem uhličitým), 1x vanová koupel s rašelinou, 1x rašelinový obklad (záda, příp. klouby). Rozsah 5 hodin. CENÍK


Zajímavá je možnost vybrat si pobyty podle vlastních představ pomocí slevového formuláře na stránce slevomat, se slevami 10 – 40%.

Oblečení pro pobyty: domácí obuv, triko, tepláky, plavky, župan. Příjezd se řídí možnostmi hosta.

Každý pobyt lze libovolně prodloužit a upravit podle Vašeho přání. Je možné kombinovat různá zaměření. Např. v jednom programu řešit problémy pohybového ústrojí a nadváhy či stresu. Odkazy na informace ke konkrétním zdravotním potížím (alergie, revma, RS, astma, nadváha – obezita …..) najdete v navigační liště.