Kryoterapie – Polárium

Návštěva kryokabiny přináší velmi příjemné pocity, rychlé osvěžení a úžasnou nálož nové síly a energie. Je báječnou součástí terapeutických, wellness a relaxačních pobytů.

Kryokomora – Kneippova metoda pro 21. století.

Vysoce efektivní moderní fyzioterapeutická metoda. Reakcí organizmu na terapii chladem je restart, nové naprogramování všech důležitých funkcí: psychiky, imunitního systému, fyziologických procesů. Kryoterapie mimořádně rychle působí na dlouhodobé potíže, záněty, bolest, alergie. Ve velmi krátké době zmírní chronickou únavu, stres, deprese a další nemoci. Urychluje obnovu poškozených tkání a hojení ran po úrazech či operacích. Zvyšuje svalovou i duševní výkonnost, zkracuje dobu nutnou pro odpočinek po zátěži. Efekt nastupuje obvykle bezprostředně po aplikaci. Pro svoji mimořádnou účinnost je někdy kryoterapie označována jako Kneippova metoda třetího tisíciletí. Ovlivňuje celkovou obranyschopnost, otužilost a odolnost vůči mikroorganizmům, virovým onemocněním a chřipkám. Naši klienti v obdobích epidemií neonemocní.

O 40% rychlejší léčení a hojení i lepší nálada.

Polárium – energie a otužování. 

Kryoterapie – léčení chladem v kryokabině, přináší výborné výsledky při akutní i chronické bolesti, akutních i chronických zánětech. Kryokabina je vynikající na léčení lupénky, alergií, astma, na revmatická onemocnění, artritidu, roztoušenou sklerózu, m. Parkinsonon, Bechtěrevovu chorobu, fibromyalgii a další autoimunitní nemoci. Kryosauna pomáhá při léčení otoků, poranění, zhmožděninách, operacích vazů, menisku, kloubních náhrad. Urychluje dorůstání a obnovu poškozených tkání, hojení i rehabilitaci. Přináší okamžitou úlevu při bolestech. Zmírňuje a léčí premenstruační syndrom. Je alternativou očkování, velmi dobře chrání před chřipkou.

Kryokomora – kryocentrum, polárium urychluje hojení poškozených tkání po operacích, úrazech, napomáhá rehabilitaci a regeneraci po zátěži, odstraňuje bolest. Má mimořádný okamžitý efekt na překonání psychického vyčerpání a léčení depresí. Velmi rychle se daří zásadně ovlivnit většinu chronických potíží.

Dopřejte si mimořádný efekt kryoterapie při prevenci, léčení i při hubnutí.

Kryosauna Polar Space pohla při akutních i chronických potížích stovkám klientů, kteří využívají naše polárium od roku 2008. Vynikající výsledky s kryoterapií dosahují i další lázně v ČR – Beskydské rehabilitační centrum Čeladná, Lázně Teplice, Třeboň, kryocentrum Liberec, Praha, Brno, Pardubice a další.. .

Kryocentrum – polárium – Lázně Jablonec nad Nisou, ceny pro klienty:

Kryoterapie otužuje, posiluje vaši imunitu a je unikátní preventivní metodou, chrání před nachlazením a chřipkou. Zvyšuje přívod kyslíku a živin do všech tkání, včetně nervů a mozku. Pomáhá předcházet degenerativním změnám stárnutí, kosmetickým i funkčním (slábnutí paměti a pozornosti, zmatenost, Alzheimer ..).


Kryolipolýza – extrémní kryoterapie
ochlazením tukových buněk stimuluje jejich apoptózu
– sebedestrukci a odumírání. Efekt kryolipolýzy je unikátním nástrojem při hubnutí
a boji s celulitidou. Odborná lékařská hodnocení celotělové kryoterapie reprezentuje článek, který publikoval MUDr. L. Šmuk.

cenik-odkaz-01-1024x162


Polárium – aplikace alespoň 3x týdně:

– vrásky, nadváha, celulitida, omlazení pokožky a organizmu,
– bolesti zad, svalů, vazů, kloubů, otoky, rehabilitace
– menstruační bolesti, premenstruační syndrom
– migrény, nespavost, bolesti hlavy, žaludeční, trávicí a další somatické potíže,
– psychické problémy a vyčerpání, nervozita, deprese,
– zvýšení imunity, celkové otužování organizmu dětí i dospělých. Prevence nachlazení
a virových onemocnění, chřipky. Prokrvení tkání, podpora mozkových funkcí, paměti.

Polárium – aplikace 1x – 3x denně:

– podpora léčby autoimunitních onemocnění, alergií, astma, revma, lupenky, MB, RS,
Parkinsona, fibromyalgie … (viz. další text),
– urychlené hojení a regenerace poškozených tkání po úrazech a operacích,
– detoxikace, regenerace poškozených nebo přetížených jaterních buněk (po hepatitidě,
mononukleoze, aktivaci EB viru), při napadení boreliemi, chlamýdiemi,
– chronický únavový syndrom,
– intenzivní rehabilitace, všechny typy bolestí,
– intenzivní terapie psychických, psychosomatických a specifických potíží,
– stimulace apoptózy tukových buněk – kryolipolýza, hubnutí, celulitida.


Kryoterapie
– ochlazení jako preventivní i léčebný prostředek – je v medicíně využívána po staletí. Wincenz Priessnitz postavil svůj léčebný systém na využití ledové vody. Lokální kryoterapie – ledové obklady, aplikace nosičů chladu patří k běžným terapeutickým procedurám, zejména při léčbě potíží pohybového ústrojí, revmatických zánětlivých onemocnění. Ale teprve od 80. let minulého století umožňuje technika využít k léčbě extrémně nízkých teplot v podobě celotělové kryoterapie. Původ této revoluční terapie je
v Japonsku, první klinické výsledky polária byly získány při léčení revmatických nemocí
a astmatu.
Dnes se metoda úspěšně využívá v mnoha českých lázních, na rehabilitačních klinikách v Německu, Rakousku, Polsku i v dalších zemích Evropy.

Polárium – kryoterapii využívají např.:
– osoby vystavené nadprůměrným nárokům na psychiku ( při studiu, v manažerských
povoláních, při vysoké zodpovědnosti ..),
sportovci pro zvýšení výkonu, rychlou obnovu svalové síly, regeneraci, po operacích,   úrazech a zhmožděninách, k překonání bolesti, urychlení rehabilitace,
– nemocní s akutními i chronickými chorobami,
– lidé s nadváhou, celulitidou
– ženy pro kosmetický efekt, vyhlazení vrásek a hydrataci pokožky,
– děti i dospělí pro zvýšení imunity a otužování.

You may also like