Úspěšné a zdravé hubnutí

Úspěšné pobyty na hubnutí v Lázních Jablonec.

Úspěšné pobyty na hubnutí v Lázních Jablonec.

Rychlé hubnutí – víme jak rychle a trvale zhubnout.

Dieta na zhubnutí

Úspěšné hubnutí, zdravé a rychlé. Pobyty obsahují

  •  Stanovení osobních metabolických parametrů Vašeho těla.
  •  Obranu před jo-jo efektem, určení osobního metabolického vzorce pomocí InBody   diagnostiky a pletysmografického vyšetření.
  •  Zábaly i redukční diety na hubnutí, kryolipolýzu.

Hubnutí jsme rozšířili o poradnu pro metabolický syndrom. Pobyt na hubnutí zahrnuje cvičení, dietní přípravky a koktejly. Výživová poradna a analýza InBody upozorní na skrytá zdravotní rizika, pomůže zastavit přibývání na váze, určí jak rychle a správně zhubnout břicho, boky, stehna i další problematické partie. Umíme hubnutí břicha, po porodu.

K výsledkům pomáhají spolehlivé dietní koktejly či polévky pro rychlé a zdravé zhubnutí. Vyšetření změn v cévách v souvislosti s výživou a stresem metodou APG je vynikající prevence diabetu a kardiovaskulárních nemocí (infarkt, ischémie, CMP-mrtvička).

Také Vy můžete hubnout – radostně, zdravě a správně.Hubnutí je zdravé, bez jo-jo efektu. Úspěšné, rychlé, bez stresu.

jabka-e1467624522224-1024x504

Chcete nastartovat úspěšné a trvalé zhubnutí, zrychlit metabolizmus?
Využíjte soukromí, diskrétnost, vlídný a pozorný tým v Lázních Jablonec.

Weight loss Basic – nejúspěšnější pobyt na zhubnutí, přesně pro Vás.
Tento program může mít formu několika krátkodobých, např. víkendových, pobytů.

Úspěšné zhubnutí s tímto programem je založené na aktivaci tukového metabolizmu. Prvním krokem je vstupní diagnostika individuálního metabolizmu. Podle výsleků jsou stanovena pravidla pro stravování. Celodenní strava zahrnuje i dietní koktejly a polévky podporující hubnutí. K dispozici je řada procedur: bandáže Golf Beautytherm Profi, Lymfoveny, VacuShape, magnetická akcelerace metabolizmu. Vibrační plošina, rotoped, posilovací věž, cross trenažer, příp. kryolipolýza. Pravidelným kontrolním měřením se během pobytu ověřují změny ve složení těla (svaly, voda, tuky, minerály). Prověřený systém Vás chrání před jo-jo efektem.

Všechny naše pobyty na zhubnutí jsou rovněž prevencí zdravotních komplikací z nadváhy. Těmi bývají bolavá záda a klouby, kardiovaskulární potíže, vysoký cholesterol, zvýšená glykémie a diabetes, metabolický syndrom, psychická nepohoda. Dieta je individuálně přizpůsobená pro každý věk, pro ženy, muže i děti.

Naše pobyty pro zhubnutí fungují, výsledky jsou rychlé, trvalé a bez jojo efektu. Změny ve složení organizmu kontrolujeme a velmi přesně vyhodnocujeme pomocí multifrekvenční technologie DSM-BIA na přístroji InBody.

cenik-odkaz-01-1024x162

You may also like