Nadváha, lázně na hubnutí

Hubnutí jsme rozšířili o poradnu pro metabolický syndrom. Pobyt na hubnutí zahrnuje cvičení, dietní přípravky a koktejly. Výživová poradna a analýza InBody upozorní na skrytá zdravotní rizika, pomůže zastavit přibývání na váze, určí jak rychle a správně zhubnout břicho, boky, stehna i další problematické partie. Umíme hubnutí břicha, po porodu. K výsledkům pomáhají spolehlivé dietní koktejly či polévky pro rychlé a zdravé hubnutí. Vyšetření změn v cévách v souvislosti s výživou a stresem metodou APG je vynikající prevence diabetu a kardiovaskulárních nemocí (infarkt, ischémie, CMP-mrtvička).

Lázně Jablonec. Klinické zaměření specializované na stres, deprese, únavu a vyčerpání. Programy připravuje psycholog s týmem terapeutů. Využíváme kombinace velmi účinných metod psychologie i specifickou atmosféru místa.
Lázně Jablonec, zahrada v létě

Úspěšné hubnutí, zdravé a rychlé. Pobyty obsahují

  • Stanovení osobních metabolických parametrů Vašeho těla.
  • Obranu před jo-jo efektem, určení osobního metabolického vzorce pomocí InBody   diagnostiky a pletysmografického vyšetření.
  •  Zábaly i redukční diety na hubnutí, kryolipolýzu.

Zdravé hubnutí, bez jo-jo efektu. Úspěšné, rychlé, bez stresu.

Všechny naše pobyty na hubnutí jsou rovněž prevencí zdravotních komplikací z nadváhy. Těmi bývají bolavá záda a klouby, kardiovaskulární potíže, vysoký cholesterol, zvýšená glykémie a diabetes, metabolický syndrom, psychická nepohoda. Hubnutí je individuálně přizpůsobené pro každý věk, pro ženy, muže i děti.

Paní A.F., 59 let.
Invalidní pro onemocnění pohybového ústrojí, ambulantní klient.Po 5 měsících: zhubnutí o 10,9 kg odbouraných tuků.Po 13 měsících: úbytek váhy 14,8 kg, z toho tuků 13,2 kg.

H.D., 18 let, studentka.
Pobyt 5 nocí, úbytek tuků 3 kg, na obvodu pasu -5 cm, břicho -8 cm, boky -8 cm.

Pan N.A.A., 25 let,
extrémní obezita.
Počáteční hodnoty: výška 170 cm, váha 161,2 kg.Pobyt 20 dní, bránil se pohybu, přesto snížení váhy o 8,7 kg.

Paní H.D., 39 let.
InBody, vstupní vyšetření: tuky 24,6 kg (norma 10,6-17),
svaly 19,5 (norma 20 – 24,5), index PBF – percent body fat 40,2 (norma 18 – 28)Pobyt 20 dni, úbytek tuků 4,6 kg. Svaly + 2,6 kg, index PBF 32,4.Na obvodu pasu -6 cm, břicho -7 cm, boky -4 cm, stehna -4 cm.

Také Vy můžete hubnout – radostně, zdravě a správně.

Úspěšné hubnutí s je založené na aktivaci tukového metabolizmu. Prvním krokem je vstupní diagnostika individuálního metabolizmu. Podle výsleků jsou stanovena pravidla pro stravování. Celodenní strava zahrnuje i dietní koktejly a polévky podporující hubnutí. K dispozici je řada procedur: bandáže Golf Beautytherm Profi, Lymfoveny, VacuShape, magnetická akcelerace metabolizmu. Vibrační plošina, rotoped, posilovací věž, cross trenažer, příp. kryolipolýza. Pravidelným kontrolním měřením se během pobytu ověřují změny ve složení těla (svaly, voda, tuky, minerály). Prověřený systém Vás chrání před jo-jo efektem.

  • Při těžké obezitě a omezených možnostech fyzické aktivity pomůže Hubnutí s dietou. Doporučujeme pobyt na 2 – 3 týdny. Aktuální cena a obvyklé složení procedur zde.
  • Hubnutí po porodu: další info zde.
  • Varianta Hubnutí Start, 3 noci, Zahrnuje ubytování, celodenní stravování, diagnostiku, konzultace a poradenství, dietní přípravky, procedury, místní poplatky, DPH. Více na stránkách HUBNUTÍ  CENÍK 
Lázně Jablonec. Klinické zaměření specializované na stres, deprese, únavu a vyčerpání. Programy připravuje psycholog s týmem terapeutů. Využíváme kombinace velmi účinných metod psychologie i specifickou atmosféru místa.
Lázně Jablonec – příroda

Naše pobyty pro hubnutí fungují, výsledky jsou rychlé, trvalé a bez jojo efektu. Změny ve složení organizmu kontrolujeme a velmi přesně vyhodnocujeme pomocí multifrekvenční technologie
DSM-BIA na přístroji InBody.