Vyčerpání, únavový syndrom, vyhoření, deprese, úzkost, stres, nadváha.

Označení “Lurdy pro duši”, které jsme od našich klientů mnohokrát slyšeli, má nepochybně své oprávnění. Opakovaně jsme svědky  rychlého zotavení po traumatizujících situacích či dlouhodobém vyčerpání. Příznivé změny psychiky jsou podporovány mimořádnou koncentrací pozitivní životní energie.

Lázně Jablonec poskytují špičkové programy pro prevenci a překonání stresu. Nabízejí rychlou pomoc při chronické únavě a vyčerpání, depresi,  syndromu vyhoření, depresi, nespavosti a psychosomatických potížích. Jsme soukromé zařízení s osobní péčí.

Blahodárné účinky procedur a pohodového prostředí lze využít i v rámci relaxace, víkendových či týdenních wellness pobytů.

Individuální terapeutické programy  vede psycholog. Procedury jsou tradiční, ale  i málo obvyklé. Mezi unikátní patří kryoterapie, audiovizuální a spinální stimulace nervového systému.
K dobrým výsledkům přispívá klid a přátelský individuální přístup. Přijímáme zpravidla
2 – 4 osoby v jednom termínu.

Základní program za 9.950,- Kč zahrnuje  6 nocí se snídaní a 10 hodin procedur.
Pobyt Stres Standard, 6 nocí, snídaně + 18 hodin péče je za 16.150,- Kč.
Další příklady programů uvádíme na stránce CENÍK
Délka pobytu a intenzita péče  se obvykle upravuje podle potřeb hosta.

Lázně Jablonec. Klinické zaměření specializované na stres, deprese, únavu a vyčerpání. Programy připravuje psycholog s týmem terapeutů. Využíváme kombinace velmi účinných metod psychologie i specifickou atmosféru místa. Pro léčení stresu, psychických potíží či psychosomatických problémů využíváme diskrétní prostředí s limitovanou kapacitou, která zaručuje individuální péči.

Komplexní přístup pomáhá obnovit psychickou i  fyzickou kondici,  dosáhnout úpravy emocí. Odblokujeme napětí, posilujeme celkovou odolnost nervového systému. Využíváme klasické metody psychologie, včetně autohypnózy. Pro regeneraci životní energie je k dispozici audiovizuální a magnetická stimulace.

swimmer-1678307_960_720

Pomáháme zvládnout stres a deprese, ale i psychosomatické následky stresu. Např. poruchy spánku, bolesti hlavy a zad, trávicí potíže, kolísání krevního tlaku, pocity úzkosti, ztrátu sebedůvěry, nedostatek vitality a životní síly, nerozhodnost, zmatenost, podrážděnost.  Často řešeným problémem je  přibývání na váze nebo hubnutí.

adventure-1807524_960_720

Vedle tradičních procedur nabízíme kryoterapii. Je to moderní fyzioterapeutická metoda
s vynikajícími účinky. Má schopnost velmi rychle stimulovat nervové buňky, překonat chronickou únavu, deprese, vyčerpání i úzkost. Aktivuje metabolické procesy. Zvyšuje výkonnost, imunitu, potlačuje záněty a bolest.

Jsme unikátní, stejnou kombinaci psychologické péče a jedinečných metod nenajdete v žádném jiném zařízení.

Kryoterapie je metoda, při níž je organismus krátkodobě vystaven extrémně nízkým teplotám.
Lázně Jablonec – Kryoterapie

Graf ukazuje zlepšení psychického stavu po prvním týdnu:

  • aktivita autonomního nervového systému ve všech ukazatelích dosáhla normy
  • mentální i fyzický stres je po terapii v nízkém pásmu
  • stresová odolnost (Stress Resistaince) stoupla z nízké úrovně k hranici vysoké odolnosti
  • skóre celkového stresu pokleslo o 18 bodů

Lázně Jablonec. Klinické zaměření specializované na stres, deprese, únavu a vyčerpání. Programy připravuje psycholog s týmem terapeutů. Využíváme kombinace velmi účinných metod psychologie i specifickou atmosféru místa.

Lázně Jablonec, zahrada v létě