Pomoc při psychických potížích

Centrum prevence pro psychické potíže, poruchy, vyčerpání.

Centrum prevence pro psychické potíže, poruchy, vyčerpání.

Syndrom vyhoření – týká se kolem 25 % dospělé populace. Syndrom je typický změnami na úrovni emocí, zájmů, výkonnosti, vztahů i fyzického zdraví. Charakteristická je ztráta smyslu činnosti, vztahů, cílů a nakonec i existence. Vyhoření je nejčastěji důsledkem velmi usilovné péče o druhé, úsilí o zvládnutí nemoci, krize.

Pobyty v Lázních Jablonec využívají metodu HCA – Holistic cerebral activation.

Programy zahrnují procedury, které příznivě ovlivňují psychickou kondici, např.: psychorelaxační techniky, masáže, koupele, transkraniální magnetickou stimulaci, AVS, kraniosakrální terapii a další metody. Mohou být preventivní, např. i víkendové, ale i terapeutické. Takové trvají zpravidla 1 – 2 týdny.

daisy-1352537_1280-e1468660879355-1024x410

Jarní únava
Právě jarní měsíce bývají z hlediska požadavků na mentální odolnost nejnáročnější, potíže a poruchy psychiky hrozí nejvíce. Pro toto období jsme připravili několik variant posilujících a “nabíjecích” pobytů. Zahrnují kombinace procedur, se kterými máme dlouhodobě ty nejlepší zkušenosti. Od března do června, kterýkoliv víkend, jsou k dispozici zkušení terapeuté i psycholog. Nabídku lze využít individuálně i formou pobytu pro malé skupiny (2- 6 osob). Lze sestavit i program “na míru” po dohodě s psychologem.

cenik-odkaz-01-1024x162

You may also like