O nás

V roce 1992 jsme založili Středisko pro prevenci duševní zátěže. Důvod je zcela prozaický – mezi turisty, kteří do našeho tehdejšího penzionu přijížděli za krásami Jizerských hor, začali převažovat takoví, které trápily potíže těla a ducha. Z našeho penzionu odjížděli s plánem a odhodláním, jak docílit šťastnějšího života.

Dnes jsme úspěšným terapeutickým centrem, do kterého se sjíždějí klienti z celého Česka.

Srdcem centra je vstřícný personál a profesionální tým terapeutů pracující pod vedením psychologa PhDr. Karla Hlavatého. Náš mimořádně empatický a individuální přístup pomohl už tisícům klientů.

Komorní lázně v Jablonci

Jsme komorními lázněmi s limitovanou kapacitou ubytovaných. Obvykle u nás pobývá 5 – 10 hostů najednou. Díky rodinné atmosféře máme možnost věnovat každému klientovi individuální pozornost a neomezené množství času. Každý příběh je pro nás unikátní.

Pokud se rozhodnete přijet do našich lázní a podělit se s námi o vaše starosti, uděláme všechno proto, aby vám pobyt u nás přinesl ztracenou energii, optimizmus a sebedůvěru v sebe sama.

Co o nás napsali naši klienti

Přijeďte k nám

Vezměte si volno v práci a odjeďte k nám na menší dovolenou. Zrelaxujete tělo i mysl a užijete si klidu, dobrého jídla a hlavně smysluplné terapie.