Výživa

Naplnit vlastní představu o kráse, být spokojený se svým tělem. Touha, potřeba, velké úsilí. Cesta k naplnění ideálu občas vede až k hladovění, přejídání, problémům s výživou. Ty mohou narůst do obtížně řešitelných konfliktů, rozporů s okolím i se sebou. I takové situace mají řešení.  Významným předpokladem úspěchu je alespoň minimální vlastní motivace, ne jen vnější nátlak. Pokud se rozhodnete pro změnu, dosáhnete ji. My vám pomůžeme.

Jaké problémy s naší pomocí vyřešíte a zvládnete?

Anorexie a bulimie

Každý rok propadnou mentální anorexii a bulimii stovky lidí. Jejich životy se točí kolem úvah o jídle, cvičení a postavě. Je to začarovaný kruh, ze kterého se bez pomoci těžko vystupuje.

Cílem programu je schopnost udržet štíhlé tělo a zároveň dobré zdraví, k tomu si stanovit reálnou cestu. Základem úspěchu a také podmínkou přijetí do programu je alespoň minimální motivace. Na věku ani BMI nezáleží. Délka pobytu by měla být 10 nocí a více. Protože pro významnější změny tělo i duše potřebují čas.

Při léčbě problémů s výživou využíváme především poznatky psychologie a psychofyziologie. Žádné radikální metody, které vyvolávají odpor a nevedou k trvalejším změnám. Respektujeme citlivost a zranitelnost lidské duše.

Balíček Restart

Cena: od 31 500,- Kč

Program zahrnuje ubytování na 10 nocí v samostatném pokoji, celodenní stravu, výživové koktejly a 35 hodin terapeutických procedur, včetně pravidelných konzultací s psychologem. Délku pobytu lze libovolně upravit.

Informace o pobytech s menším rozsahem služeb a nižší cenou najdete na stránce Anorexie.

Nadváha, obezita a problémy s hubnutím

Není těžké hubnout, ale zhubnout. Klíčem je vědět, jak na to,
a přesně s tím vám rádi pomůžeme. Po úvodní analýze InBody, která umí upozornit na skrytá zdravotní rizika, naplánujeme hubnoucí program, který nastartuje vás i váš metabolizmus.

Součástí pobytu je také pletysmografické vyšetření cévního systému, které je vhodnou prevencí diabetu a kardiovaskulárních onemocnění jako infarkt nebo mrtvice.

Samotná terapie zahrnuje cvičební pláncelodenní stravu včetně dietních koktejlů a polévek podporujících aktivaci tukového metabolizmu.

Často využívanými procedurami jsou kryolipolýza, bandáže Golf Beautytherm Profi, lymfoveny a VacuShape. Zacvičíte si na vibrační plošině, rotopedu, posilovací věži nebo cross trenažéru.

Balíček SlimFit

Zahrnuje 10 nocí s celodenní stravou sestavenou na míru, dietními koktejly a polévkami, sestavení cvičebního plánu a 30 hodin terapeutických procedur.

Cena: od 26 900,- Kč

Délku pobytu a intenzitu procedur je možné podle přání upravit.
Pokoje mají
vlastní koupelnu, televizi a v celém areálu je WiFi připojení zdarma. Je u nás klid a pohoda.

Přijeďte k nám

Vezměte si volno a přijeďte k nám na týden či dovolenou. Posílíte tělo i duši, užijete si klidu, naprosté pohody a hlavně smysluplné terapie.