Výživa

Kult těla. Jeden z mnoha problémů, se kterými se dnešní společnost potýká. Ať už se jedná o hladovění nebo přejídání, náprava těchto problémů musí vycházet zevnitř. I z toho důvodu přijímáme do našich terapeutických programů především klienty, kteří sami chtějí změnu. Kteří se dokážou zamyslet nad svou stávající situací
a připustit, že něco není úplně v pořádku. 

S jakými problémy vám u u nás v Lázních Jablonec dokážeme s citem a efektem pomoci?

Anorexie a bulimie

Každý rok propadnou mentální anorexii a bulimii tisíce lidí. Jejich životy se točí kolem úvah o jídle, cvičení a postavě. Je to začarovaný kruh, ze kterého se bez pomoci těžko vystupuje.

Cílem terapie je především stanovit si reálné cíle. Základem úspěchu a také podmínkou přijetí do programu je alespoň minimální motivace a snaha o změnu. Na věku ani BMI nezáleží. Délka pobytu je nejméně 10 nocí, protože zázraky se málokdy dějí přes noc.

Při léčbě problémů s výživou využíváme především psychologie a psychofyziologie. Žádné drastické metody, které mají obvykle jojo efekt. Je zapotřebí uvědomit si, že se jedná o psychické potíže.

Balíček Restart

Zahrnuje ubytování na 10 nocí v samostatném pokoji, celodenní stravu včetně výživových koktejlů a 35 hodin terapeutických procedur, které zahrnují
i pravidelné konzultace s psychologem.

Pokoje mají vlastní koupelnu, televizi a v celém areálu je samozřejmě WiFi připojení. Je u nás klid a pohoda.

Cena: od 31 500,- Kč

Nadváha, obezita a problémy s hubnutím

Není těžké hubnout, ale zhubnout. Klíčem je vědět, jak na to,
a přesně s tím vám rádi pomůžeme. Po úvodní analýze InBody, která umí upozornit na skrytá zdravotní rizika, naplánujeme hubnoucí program, který nastartuje vás i váš metabolizmus.

Součástí pobytu je také pletysmografické vyšetření cévního systému, které je vhodnou prevencí diabetu a kardiovaskulárních onemocnění jako infarkt nebo mrtvice.

Samotná terapie zahrnuje cvičební plán a celodenní stravu včetně dietních koktejlů a polévek podporujících aktivaci tukového metabolizmu.

Často využívanými procedurami jsou kryolipolýza, bandáže Golf Beautytherm Profi, lymfoveny a VacuShape. Zacvičíte si na vibrační plošině, rotopedu, posilovací věži nebo cross trenažéru.

Balíček SlimFit

Zahrnuje 10 nocí s celodenní stravou sestavenou na míru, dietními koktejly a polévkami, sestavení cvičebního plánu a 30 hodin terapeutických procedur.

Pokoje mají vlastní koupelnu, televizi a v celém areálu je samozřejmě WiFi připojení. Je u nás klid a pohoda.

Cena: od 26 900,- Kč

Přijeďte k nám

Vezměte si volno v práci a odjeďte k nám na menší dovolenou. Zrelaxujete tělo i mysl a užijete si klidu, naprosté pohody a hlavně smysluplné terapie.