Psychika

Klienti našemu centru často říkají Lurdy pro duši. Je tu klid, příjemné prostředí a špičkové služby. To všechno napomáhá rychlému zotavení organizmu při dlouhodobém vyčerpání nebo třeba po traumatizující události.

Často u nás pomáháme klientům, které trápí deprese, cítí se vyhořelí nebo trpí chronickou nespavostí. Možná vás trápí něco úplně jiného. Ztráta sebedůvěry, úzkosti nebo dlouhodobé bolesti hlavy. Lázně Jablonec jsou tu pro všechny, kteří se necítí dobře
a chtějí s tím něco dělat.

Individuální terapeutické programy vede psycholog s mnohaletou praxí. Společně sestavíte terapeutický plán, který zahrnuje tradiční, ale také unikátní procedury. Mezi ty unikátní může patřit třeba kryoterapie (léčba mrazem) nebo audiovizuální a magnetická spinální neurostimulace.

Psychologické poradenství

Co je psychologické poradenství? Terapie rozhovorem. Protože dobrým startem je promluvit si o svých potížích s člověkem, který se k vám neobrátí zády. V našich lázních využíváme kombinaci psychofyziologie, psychorehabilitace, moderních přístrojů (např. kryokabina) a psychoterapie. Příznivé změny myšlení navíc podporuje komorní prostředí (kapacita pro 5-10 osob) a empatický personál.

Nečekejte, až vám bude hůř. Regenerace psychiky neprobíhá za noc, všechno má svůj čas.

Balíček Antistres

Zahrnuje 6 nocí se snídaní a 10 hodin terapeutických procedur. To znamená 2 hodiny procedur ke každé noci. Tento pobyt je vhodný jako základ pro restart psychiky.

Pokoje mají vlastní koupelnu, televizi a v celém areálu je samozřejmě WiFi připojení. Je u nás klid a pohoda.

Cena: od 9 950,- Kč

Snídaně podáváme formou švédských stolů. Těšit se můžete na paletu zdravého a dobrého jídla. A pokud byste chtěli, můžeme se domluvit
i na obědy a večeře.

Balíček Antistres Plus

Zahrnuje 6 nocí se snídaní a 18 hodin terapeutických procedur. To znamená 3 hodiny procedur ke každé noci.

Pokoje mají vlastní koupelnu, televizi a v celém areálu je samozřejmě WiFi připojení. Je u nás klid a pohoda.

Cena: od 16 150,- Kč

Snídaně podáváme formou  švédských stolů. Těšit se můžete na paletu zdravého a dobrého jídla. A pokud byste chtěli, můžeme se domluvit
i na obědy a večeře.

Přijeďte k nám

Vezměte si volno v práci a odjeďte k nám na menší dovolenou. Zrelaxujete tělo i mysl a užijete si klidu, naprosté pohody a hlavně smysluplné terapie.