Stres – Psychika

Naši hosté mluví o jabloneckých Lázních jako o  Lurdech pro duši, a to pro překvapivou a rychlou úlevu od potíží. Najdete zde příjemné prostředí, špičkovou péči a úžasnou energii. To vše napomáhá terapii  i při dlouhodobém vyčerpání nebo po traumatizující události.

Častými klienty jsou lidé, které postihla stresová porucha, deprese, cítí se vyhořelí,  trpí psychosomatickými potížemi, prošli traumaty. Možná vás trápí něco úplně jiného. Ztráta sebedůvěry, úzkosti nebo dlouhodobé bolesti hlavy. Lázně Jablonec jsou tu pro všechny, kteří se necítí dobře a potřebují podporu.

Individuální pobytové programy vede psycholog s mnohaletou praxí. Společně sestavíte terapeutický plán, který zahrnuje tradiční, ale také unikátní procedury pro aktivaci regeneračních procesů, zvýšení hladiny serotoninu. Mezi ty mimořádné může patřit kryoterapie (léčba mrazem), audiovizuální a magnetická spinální neurostimulace, harmonizační terapie či shiatsu. Ke klasickým patří relaxační techniky, různé druhy masáží, teplé obklady, koupele. Vše v rozsahu podle potřeby, tak aby byl zajištěný co nejlepší výsledek.

Psychologické poradenství

Možnost promluvit si o svých potížích, najít porozumění,  východisko, novou naději. To je první velmi důležitý krok na cestě ke změně. Rozhovor s psychologem je standardní součástí pobytu. Pomáhá poznat ty okolnosti, kterým je vhodné  věnovat přednostní péči. 

Nečekejte, až vám bude hůř. Mnoha potížím a náročnému léčení můžete předejít včasnou prevencí.

Jsme unikátní. Podobnou kombinaci psychologické péče a jedinečných metod nikde jinde nenajdete.

Balíček Anti Stres

Cena: 8 750,- Kč

Zahrnuje ubytování, 6 nocí se snídaní, a 10 hodin procedur. To znamená 1 až 2 hodiny péče ke každé noci. Pobyt je vhodný jako relaxace a zotavení po stresu.

Při ubytování v samostatném pokoji se připlácí 200,- Kč,- za noc. Pokoje mají vlastní koupelnu, televiziWiFi připojení. Celkovou délku pobytu lze upravit podle potřeby. Snídaně podáváme formou  švédských stolů. je možné domluvit i obědy a večeře.

Balíček Stres – Deprese

Cena: 14 950,- Kč

Zahrnuje 6 nocí se snídaní a 18 hodin na stres zaměřených procedur. Jsou  to obvykle 3 hodiny programu ke každé noci.

Další příklady pobytových balíčků jsou na stránce CENY

Přijeďte k nám

Vezměte si volno a přijeďte k nám na víkend, týden či dovolenou. Uvolněte tělo i mysl, užijete si klidu, naprosté pohody a hlavně smysluplné terapie v lázních na stres.