Psychika

Hosté, kteří nás navštívili, mluví o jabloneckých Lázních jako o  Lurdech pro duši. Najdete zde klid, příjemné prostředí, špičkovou péči a úžasnou energii. To vše napomáhá rychlému zotavení  i při dlouhodobém vyčerpání nebo po traumatizující události.

Často pomáháme klientům, které postihla deprese, cítí se vyhořelí nebo trpí psychosomatickými potížemi. Možná vás trápí něco úplně jiného. Ztráta sebedůvěry, úzkosti nebo dlouhodobé bolesti hlavy. Lázně Jablonec jsou tu pro všechny, kteří se necítí dobře a chtějí s tím něco dělat.

Individuální pobytové programy vede psycholog s mnohaletou praxí. Podle jeho návrhu společně sestavíte terapeutický plán, který zahrnuje tradiční, ale také unikátní procedury. Mezi ty mimořádné může patřit i kryoterapie (léčba mrazem) nebo audiovizuální a magnetická spinální neurostimulace.

Psychologické poradenství

Co je psychologické poradenství? Základní terapeutická metoda. Možnost promluvit si o svých potížích s člověkem, který rozumí vám i vašim problémům, pomůže najít východisko, novou naději. Dále využíváme  metody psychofyziologie, psychorehabilitace a psychoterapie. Příznivé změny myšlení navíc podporuje komorní prostředí (kapacita pro 5 -10 osob) a empatický personál.

Nečekejte, až vám bude hůř. Mnoha potížím a náročnější dlouhodobé péči může předejít včasná prevence.

Balíček Antistres

Zahrnuje 6 nocí se snídaní a 10 hodin terapeutických procedur. To znamená zhruba až 2 hodiny procedur ke každé noci. Tento pobyt je vhodný jako základ pro restart psychiky.

Cena: 9 950,- Kč

Balíček Stres – Deprese

Zahrnuje 6 nocí se snídaní a 18 hodin terapeutických procedur. To jsou obvykle 3 hodiny programu ke každé noci.

Cena: 16 150,- Kč

Pokoje mají vlastní koupelnu, televiziWiFi připojení. Je u nás klid a pohoda. Celková délka pobytu se zpravidla upravuje podle potřeby.

Snídaně podáváme formou  švédských stolů. Lze domluvit i obědy a večeře.

Přijeďte k nám

Vezměte si volno a přijeďte k nám na víkend, týden či dovolenou. Uvolněte tělo i mysl, užijete si klidu, naprosté pohody a hlavně smysluplné terapie.