Inkontinence, PMS, prostata – BioCon

BioCon 2000 je lékařským přístrojem určeným k posilování svalů pánevního dna pomocí magnetické neurostimulace. Aktivuje i obtížně ovladatelné partie včetně hladké svaloviny. Opakovaná terapie je účinným tréninkem svěračů, poševních svalů a vnitřního stabilizačního systému. Svalů, které je důležité ovlivnit při bolestech kostrče a kříže. Významně ovlivňuje funkci prostaty.

Jak BioCon funguje?

Magnetické pole vyvolává ve svalech pánevního dna impulzy, které způsobují jejich střídavé stažení a uvolnění. Během terapie sedíte oblečení v pohodlném křesle, pod kterým je umístěná aplikační cívka. Proces je zcela neivazivní a nebolestivý.

K čemu se magnetoterapie používá?

 • Posilování pánevního dna před otěhotněním a po porodu
 • Bolestivá menstruace
 • Inkontinence, únik moči nebo stolice
 • Noční pomočování (enuréza)
 • Potíže s prostatou
 • Bolesti v pánevní oblasti
 • Zkvalitnění prožitku a funkce v sexuální oblasti

  lepší orgazmus, erekce, oddálení ejakulace

 • Bolesti zad, zejména v bederní a hrudní oblasti
 • Ošetření patní ostruhy
 • Zácpa, ovlivnění mobility tlustého střeva

Preventivní ošetření má velký význam u žen, které plánují otěhotnět, po porodu, při PMS. Dále v případech, kdy jste vystaveni jednostranné zátěži, dlouhodobě stojíte nebo sedíte – např. při častých dlouhých cestách. Obecně lze BioCon doporučit jako prevenci pro muže i ženy starší 45 let.

Jak dlouho magnetoterapie trvá?

Jedno sezení trvá 20 minut. Aby měla léčba smysl, měli byste si na křesle posedět aspoň 10 krát v průběhu tří až čtyř týdnů.

Balíček Biocon

Zahrnuje 6 nocí se snídaní a 7 x 20 minut magnetické neurostimulace.

Cena: od 7 500,- Kč

Snídaně podáváme formou bohatých švédských stolů. Těšit se můžete na paletu zdravého a dobrého jídla. A pokud byste chtěli, můžeme se domluvit i na obědy
a večeře.

Pokoje mají vlastní koupelnu, televizi a v celém areálu je samozřejmě WiFi připojení. Je u nás klid a pohoda.

Magnetoterapii lze u nás využívat i ambulantně bez nutnosti pobytu v lázních.

Cena za 20 minut: 350,- Kč

Cena za 10 sezení: 3 000,- Kč

Inkontinence

Intimní problém, se kterým se zpravidla nesvěříte ani nejbližším přátelům nebo rodině. Přitom jde o velmi běžnou zdravotní komplikaci, která trápí především ženy po porodu nebo po menopauze. I muži trpí na samovolný únik moči případně stolice,
a to v souvislosti s problémy prostaty.

Stresová inkontinence

K úniku moči dochází při náhlé zátěži, během které se svaly pánevního dna nechtěně až příliš uvolní. Takovým momentem je například zakašlání, kýchnutí, smích, skákání nebo leknutí. Příčinou je obvykle porodní poranění, chirurgický zákrok v oblasti pánve nebo hormonální změny.

Urgentní inkontinence

Naléhavé nucení jít na malou, které se vám ale nedaří zcela potlačit.

V obou případech jsme schopní vám pomoct, a to neinvazivní metodou magnetické stimulace přístrojem BioCon 2000.

Enuréza

Neboli pomočování se nejčastěji projevuje formou nočních nehod u dětí starších 5 let. Tento problém trápí v Česku každé páté dítě. Pokud už vaše dítě zvládlo delší dobu bez nočního počůrání se
a najednou problém opět vystal, na vině bude pravděpodobně psychická zátěž . V takovém případě je vhodné konzultovat s psychologem.

Magnetoterapie je moderním, neinvazivním a především nebolestivým způsobem léčby nechtěného pomočování se.

Přijeďte k nám

Vezměte si volno v práci a odjeďte k nám na menší dovolenou. Zrelaxujete tělo i mysl a užijete si klidu, naprosté pohody a hlavně smysluplné terapie.