Kryoterapie

S trochou nadsázky se dá říct, že je pobyt v kryokabině restartem pro celé tělo. Extrémně nízký chlad totiž v těle mobilizuje  procesy chránící život. V nesmírně krátké době se rozšíří cévy krevního a lymfatického systému, čímž dojde ke zrychlení metabolizmu. Prokrvení, okysličení a výživa buněk v těle vzroste zhruba čtyřnásobně. Stoupne produkce enzymů a hormonů, které zvyšují fyzickou a psychickou odolnost. Chlad akceleruje nejen protizánětlivé, ale také hojivé procesy. Zintenzivní se také detoxikační činnost tělesných orgánů, které zbavují organizmus škodlivin.

K čemu se kryoterapie používá?

 • Bolesti a záněty kloubů

  Výborné výsledky má při léčbě akutních i chronických bolestí a zánětů. Ty doprovázejí především revmatická onemocnění jako je artritida, artróza nebo Bechtěrev.

 • Autoimunitní onemocnění

  Často u nás léčbu mrazem podstupují pacienti trpící astmatem, alergiemi, lupénkou, Parkinsonem nebo roztroušenou sklerózou.

 • Urychlení hojení

  Pobyt v kryokabině pomáhá při léčení otoků a poranění kloubů. Urychluje dorůstání a obnovu poškozených tkání, hojení jizev i rehabilitaci. Přináší okamžitou úlevu při bolestech.

 • Deprese a únava

  Polárium má mimořádný okamžitý efekt na překonání psychického vyčerpání a léčení depresí.

 • Hubnutí

  Prudké ochlazení tukových buněk stimuluje jejich odumírání a zásadně zrychluje tukový metabolizmus. Kryoterapie je tedy účinným pomocníkem při hubnutí.

 • Bolestivá menstruace

  Léčba mrazem zmírňuje a léčí premenstruační syndrom.

Jak kryoterapie probíhá?

Do kabiny vstupujete v silných teplých ponožkách a plavkách nebo spodním prádle. Výšku podlahy upravíme tak, abyste měli v kabině celé tělo kromě hlavy. Po uzavření ochladíme polárium až na -150 °C, a to na dobu 2 až 4 minut. Po celou dobu terapie jste v kontaktu s obsluhou polária. Pokud by vám něco nevyhovovalo, můžete z kabiny ihned vystoupit.

Přijďte se k nám zchladit i vy. Procedura trvá jen pár minut, za které vám vaše tělo poděkuje.

Balíček Kryo

Zahrnuje 6 nocí se snídaní a 7 pobytů v kryokabině.

Cena: od 7 850,- Kč

Snídaně podáváme formou  švédských stolů. Těšit se můžete na paletu zdravého a dobrého jídla. A pokud byste chtěli, můžeme se domluvit i na obědy a večeře.

Pokoje mají vlastní koupelnu, televizi a v celém areálu je samozřejmě WiFi připojení. Je u nás klid a pohoda.

Kryokabinu neboli polárium u nás můžete navštívit i bez nutnosti pobytu v lázních.

Cena za jednu aplikaci: 350,- Kč

Přijeďte k nám

Vezměte si volno v práci a odjeďte k nám na menší dovolenou. Zrelaxujete tělo i mysl a užijete si klidu, naprosté pohody a hlavně smysluplné terapie.